Biuro Reklamy Polskapresse

Chodzieżanin

ukazuje się razem z POLSKA GŁOS WIELKOPOLSKI




częstotliwość wydawania: tygodnik

dzień ukazywania się: piątek

rok założenia: 1991

średni nakład: 3 900 egz.

profil pisma: społeczno-kulturalny, informacje i publicystyka dotycząca regionu i problemów mieszkańców;

zasięg terytorialny (powiaty): chodzieski, pilski (gm. Kaczory)

osoba kontaktowa: Sylwia Tyrakowska tel.: 502 499 778

Kontakt z Twoim biurem reklamy:

Oddział Biuro Reklamy
w Warszawie


ul. Domaniewska 41
02-672 Warszawa

tel. (22) 201-41-00
fax (22) 201-41-99

reklama.warszawa@polskapresse.pl



Prezes Oddziału Biuro Reklamy
Wiktor Pilarczyk
tel. (22) 201-41-00
reklama.warszawa@polskapresse.pl


Kierownik Biura Reklamy
Marta Patocka
tel. 502 499 711
m.patocka@polskapresse.pl


Kierownik Zespołu Sprzedaży
Marzena Markowska
tel. 797 607 897
m.markowska@polskapresse.pl


Starszy specjalista ds. reklamy
Magdalena Grodzicka
tel. 502 499 893
m.grodzicka@polskapresse.pl


Specjalista ds. reklamy
Paulina Wiśniewska
tel. 502 499 994
p.wisniewska@polskapresse.pl


Specjalista ds. reklamy
Magdalena Witan
tel. 502 499 924
m.witam@polskapresse.pl


Kierownik Zespołu Sprzedaży
Monika Gawłowska
tel. 514 800 873
m.gawłowska@polskapresse.pl


Starszy specjalista ds. reklamy
Justyna Jaworska
tel. 514 800 817
j.jaworska@polskapresse.pl


Specjalista ds. reklamy
Beata Sawicka
tel. 514 800 815
b.sawicka@polskapresse.pl


Starszy specjalista ds. reklamy
Anna Bałdysz
tel. 502 499 887
a.baldysz@polskapresse.pl


Starszy specjalista ds. reklamy
Katarzyna Gładysz
tel. 514 800 820
k.gladysz@polskapresse.pl


P.O. Kierownik Zespołu Sprzedaży - Nasze Miasto
Macin Łasiński
tel. 514 800 896
m.lasinski@polskapresse.pl


Starszy specjalista ds reklamy
Agnieszka Andziak - Kornega
tel. 502 499 948
a.andziak@polskapresse.pl


Specjalista ds. reklamy
Agnieszka Szmidt
tel. 514 800 824
a.szmidt@polskapresse.pl


Starszy specjalista ds. reklamy
Justyna Łasińska
tel. 514 800 881
j.lasinska@polskapresse.pl


Specjalista ds. reklamy
Damian Borowy
tel. 514 800 822
d.borowy@polskapresse.pl


Kierownik Zespołu Sprzedaży
Macin Łasiński
tel. 514 800 896
m.lasinski@polskapresse.pl


Starszy specjalista ds. reklamy
Sylwia Tarwid
tel. 502 499 712
s.tarwid@polskapresse.pl


Specjalista ds. reklamy
Magdalena Malczewska
tel. 514 800 818
m.malczewska@polskapresse.pl


Kierownik działu reklamy
Andrzej Augustynowicz
a.augustynowicz@polskapresse.pl


Specjalista ds. reklamy
Aleksandra Nowicka
tel. 502 499 915
aleksandra.nowicka@polskapresse.pl


Starszy specjalista ds. reklamy
Artur Wieczorkowski
tel. 502 499 891
a.wieczorkowski@polskapresse.pl


Specjalista ds. Reklamy
Marek Markiewicz
tel. 502 499 431
m.markiewicz@polskapresse.pl


Specjalista ds. reklamy
Krzysztof Chojecki
tel. 797 607 898
k.chojecki@polskapresse.pl


Specjalista ds. reklamy
Marcin Świetlikowski
tel. 502 499 882
m.swietlikowski@polskapresse.pl


Specjalista ds. reklamy
Aneta Siekiera
tel. 698 635 631
a.siekiera@polskapresse.pl


Administrator programów sprzedażowych
Paweł Komorowski
tel. 502 499 857
p.komorowski@polskapresse.pl


Dyrektor ds. Sprzedaży Internetu
Paweł Kossek
tel. 502 499 696
p.kossek@polskapresse.pl


Z-ca Dyrektora ds. Sprzedaży Internetowej
Eliza Słoma Górska
tel. 502 499 087
e.sloma@gratka.pl


Z-ca Dyrektora ds. Sprzedaży Agencyjnej Internetu
Piotr Chmielewski
tel. 698 635 652
p.chmielewski@polskapresse.pl


Kierownik ds. rozwoju oferty reklamowej NM/Dz
Anna Wietrzyńska-Mazik
tel. 505 119 424
a.wietrzynska@polskapresse.pl


Kierownik ds. Sprzedaży Bezpośredniej Internetu
Artur Mielcarek
tel. 502 499 945
a.mielcarek@polskapresse.pl


Specjalista ds. Sprzedaży Internetu
Andrzej Przedworski
tel. 784 035 454
a.przedworski@polskapresse.pl


Specjalista ds. Sprzedaży Internetu
Krzysztof Romanowski
tel. 797 607 896
k.romanowski@polskapresse.pl


Kierownik ds. sprzedaży Internetu i Projektów Specjalnych
Ewa Gil
tel. 502 499 932
e.gil@polskapresse.pl


Specjalista ds. Sprzedaży Internetu
Emilia Piwko
tel. 502 499 870
e.piwko@polskapresse.pl


Kierownik ds. sprzedaży e-commerce
Krzysztof Lechowicz
tel. 502 499 989
k.lechowicz@polskapresse.pl


Starszy specjalista ds. afiliacji
Bartłomiej Teofilski
tel. 514 800 832
b.teofilski@polskapresse.pl


Robert Kulczycki
tel. 502 499 848
r.kulczycki@polskapresse.pl


Kierownik ds. Rozwoju i Sprzedaży dom.gratka.pl
Justyna Cybula
tel. 514 800 877
j.cybula@polskapresse.pl


Kierownik ds. sprzedaży Internetu
Jacek Fałek
tel. 22 2 014 421
j.falek@polskapresse.pl


Specjalista ds. Sprzedaży Internetu
Agnieszka Witkowska
tel. 698 635 709
agnieszka.witkowska@polskapresse.pl


Specjalista ds. sprzedaży Internetu
Justyna Krakowska
tel. 502 499 885
j.krakowska@polskapresse.pl


Dyrektor ds. rozwoju sieci GepardGratka.pl
Bartosz Grabowski
tel. 600 056 141
b.grabowski@polskapresse.pl


Młodszy specjalista ds. sprzedaży Internetu
Michał Sobczyk


Specjalista ds. Sprzedaży Internetu
Łukasz Tomaszewski
tel. 502 499 942
l.tomaszewski@polskapresse.pl


Kierownik ds. Sprzedaży Internetu
Piotr Pech
tel. 882 188 009
p.pech@polskapresse.pl


Starszy specjalista ds. reklamy Internetowej
Anna Ziółkowska
tel. 502 499 947
a.ziolkowska@polskapresse.pl


Starszy specjalista ds. reklamy Internetowej
Małgorzata Rybicka
tel. 502 499 851
m.rybicka@polskapresse.pl


Key Account Manager
Martyna Matuszewska
tel. 514 800 809
m.matuszewska@polskapresse.pl


Starszy specjalista d/s emisji reklam, Internet
Jacek Nadolski
tel. 502 499 946
j.nadolski@polskapresse.pl


Młodszy specjalista d/s emisji reklam, Internet
Tomasz Jaworski
tel. 22 201 41 05
t.jaworski@polskapresse.pl


Graphic Designer
Piotr Głowacz
tel. 22 201-41-06
p.glowacz@polskapresse.pl


Graphic Designer
Kamila Łojko
tel. 22 201-41-06
k.lojko@polskapresse.pl


Kierownik Działu Emisji Reklam i DTP
Angelika Suchecka-Górniak
tel. 502 499 868
a.suchecka@polskapresse.pl


Specjalista ds. emisji reklam
Katarzyna Woźniak
tel. 514 800 801
k.wozniak@polskapresse.pl


Operator DTP
Małgorzata Toszek
tel. 514 800 823
m.toszek@polskapresse.pl


Operator DTP
Małgorzarta Wieczorek
m.wieczorek@polskapresse.pl


Dyrektor Dzialu Analiz Rynkowych i Rozwoju Sprzedaży
Rafał Wiśniewski
tel. 502 499 872
r.wisniewski@polskapresse.pl


Starszy specjalista ds. analiz
Darek Szlasa
tel. 22 201 43 97
d.szlasa@polskapresse.pl


Specjalista ds. analiz
Aleksandra Jarosiewicz
tel. 22 201 41 80
a.jarosiewicz@polskapresse.pl


Starszy specjalista ds. analiz
Grzegorz Szcześniak
tel. 22 201 41 56
g.szczesniak@polskapresse.pl


Business Creative Manager
Radosław Sączek
tel. 502 499 939
r.saczek@polskapresse.pl


Art. Director
Ewa Jabłońska
tel. 502 499 935
e.jablonska@polskapresse.pl


Art. Director
Konrad Wiśniewski
k.wisniewski@polskapresse.pl


Copywriter
Sławomir Młynarczyk
tel. 502 499 934
s.mlynarczyk@polskapresse.pl


Kierownik ds. marketingu
Kinga Górska
tel. 502 499 896
k.gorska@polskapresse.pl


Dyrektor Biura Rozliczeń i Fakurowania
Bożenna Ludwiniak
tel. 502 499 894
b.ludwiniak@polskapresse.pl


Starszy specjalista ds. rozliczeń i fakturowania
Barbara Zielonka
tel. 698 635 602
barbara.zielonka@echomiasta.pl


Starszy Specjalista ds. rozliczeń i fakturowania
Ewa Kwiatkowska
tel. 514 800 879
e.kwiatkowska@polskapresse.pl


Specjalista ds. rozliczeń i fakturowania
Joanna Wierzbicka
tel. 514 800 864
j.wierzbicka@polskapresse.pl


Specjalista ds. kadr i płac
Maja Maciaszek
tel. 502 499 460
m.maciaszek@polskapresse.pl


Kierownik Zespołu Sprzedaży
Monika Eitel
tel. 698 635 707
m.eitel@polskapresse.pl


Młodszy specjalista ds. reklamy
Karolina Urbańska
tel. 698 635 718
k.paszkowska@polskapresse.pl


Specjalista ds. reklamy
Marcin Żabik
m.zabik@polskapresse.pl


Specjalista ds. reklamy
Rozalia Żurek - Przewoźnik
tel. 698 635 726
r.zurek-przewoznik@polskapresse.pl


Starzy Specjalista ds. reklamy
Bożena Smolińska
tel. 502 499 938
b.smolinska@polskapresse.pl


Specjalista ds. reklamy
Grzegorz Deszczka
tel. 698 635 723
g.deszczka@polskapresse.pl


Kierownik działu ogłoszeń drobnych
Joanna Michałek
j.michalek@polskapresse.pl


Starszy specjalista ds. reklamy
Agata Porowska
tel. 698 635 715
a.porowska@polskapresse.pl


Specjalista ds. ogłoszeń drobnych
Ilona Zawadka
tel. 698 635 714
i.zawadka@polskapresse.pl


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w sposób dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb i preferencji, w celu emisji możliwie indywidualnie przygotowanej reklamy. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących przechowywania i uzyskiwania dostępu do cookies przy pomocy ustawień przeglądarki lub urządzenia końcowego, z których Państwo korzystacie. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.

Zamknij

Copyright © 2014 by Polskapresse Sp. z o.o.